Ansvarshavende Redaktør
Henrik Pontoppidan
Sorgenfri Allé 19
5250 Odense SV
Tlf.: 26 71 65 24
info@sportsdykkeren.dk

Assisterende redaktør, Grejnyt, udstyrstest, m.v
Henrik Zimmermann
Damstræde 21
9220 Aalborg Ø
Tlf.: 61 65 32 65
zimmermann@sportsdykkeren.dk
grejnyt@sportsdykkeren.dk

Dykkernyt, Webmaster og guru, m.v
Jakob Olling
Kaare Klints Vej 3
4690 Haslev
jakob.olling@sportsdykkeren.dk

Klubbesøg og dykning i Danmark
Ditlev Pedersen
ditlev@sportsdykkeren.dk

Dykkersteder i Danmark, m.v
Michael Christensen
Tlf. 24 41 34 69
michael@sportsdykkeren.dk

Fridykning og anden undervandssport
Anna-Marie Christiansen
anna-marie@sportsdykkeren.dk

Klubbesøg, m.v
Torben Kristiansen
Rugtoften 21
2880 Bagsværd